» Kontakt

Autorskie Pracownie Projektowe
UNIMED Agnieszka Królik, Lech Królik spółka jawna
Adres siedziby: 02-916 Warszawa, ul. Okrężna 33
Adres pracowni: 02-656 Warszawa, ul. Ksawerów 21, bud. T/T1

Dyrekcja – mgr inż. Lech Królik

tel. 510-290-779
e-mail: unimed@data.pl

Księgowość i Administracja – mgr Małgorzata Abramczyk

tel. 508-399-080
e-mail: appunimed@appunimed.pl

Pracownia architektoniczna – arch. Elżbieta Kozłowska

tel. 605-607-970
e-mail: kozlowska@appunimed.pl

Pracownia architektoniczna – arch. Artur Goldberg

tel./fax (22) 659-28-56
e-mail: goldberg@appunimed.pl

Pracownia konstrukcyjna – mgr inż. Anna Wagner i mgr inż. Arkadiusz Tabor

tel. 692-917-012; 660-790-885
e-mail: wagner@appunimed.pl; tabor@appunimed.pl

Pracownia instalacji elektr. i teletechn. – mgr inż. Janusz Fortuna

tel. 508-399-070
e-mail: j.fortuna@appunimed.pl

Pracownia instalacji sanitarnych – mgr inż. Tomasz Dworak

tel. 601-212-842
e-mail: dworak@appunimed.pl; tomasz@dworak.pl